*De verwachte bezorgdatum kan afwijken als jouw pakket een item bevat uit een van onze winkels of een extern magazijn.
Gratis standaard verzending*
*Bestellingen vanaf € 50,- worden gratis verzonden met een AssemVIP-account. Voor een bestelling onder de € 50,- betaal je € 3,95 verzendkosten.
Gratis 30 dagen retourneren*
Wat langer nodig om te beslissen? Je bestelling mag tot 30 dagen ongedragen geretourneerd worden. *Voor bestellingen onder de € 50,- betaal je € 3,95 retourkosten.
Achteraf betalen mogelijk
Betaal tot 30 dagen achteraf met Klarna. Eenvoudig met één klik.
Trek de SFW-10098 BLOKKI sneakers van Floris van Bommel aan en stap stijlvol de herfst en winter in. Deze zwarte lage sneakers met ronde neus en chunky zool zijn perfect voor een wandeling door het kleurrijke herfstbos of een gezellige middag in de stad. De suède buitenkant geeft een elegante uitstraling, terwijl de leren binnenkant en het uitneembare voetbed zorgen voor optimaal comfort. Combineer ze met een warme wollen jas en een trendy sjaal voor een complete look. De rubberen zool en vetersluiting maken deze sneakers niet alleen modieus, maar ook praktisch voor elk avontuur.
Sluit
Beoordelingen (0.0)
0 Sterren
0.0/5
Bezorgen & retourneren
Kies zelf je bezorgmoment
Kies uit meerdere bezorgopties en -momenten. Dan weet je zeker dat je thuis bent.
Gratis verzending met een AssemVIP-account.
Met een AssemVIP-account krijg je gratis verzending vanaf €50,-. Zonder account is verzending gratis vanaf €100,-, anders betaal je €3,95.
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Je bestelling mag tot 30 dagen ongedragen geretourneerd worden. *Voor bestellingen onder de €50,- betaal je €3,95 retourkosten.