Janet & Janet Dames Slippers Cognac 01153
- Gratis verzending vanaf € 50
- Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, morgen in huis*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen
- Achteraf betalen met Klarna
Productomschrijving
Damessandaal model 01153 in de kleur cognac van Janet & Janet.
Pasvorm
Dit ontwerp van Janet & Janet valt normaal op maat.
Beschrijving
Cognackleurige slipper met vlecht en hak voor dames van het merk Janet & Janet. Deze slipper met open neus is uitgevoerd in cognackleurig suède en is voorzien van twee gevlochten banden over de wreef. De binnenvoering is tevens van suède, het voetbed is van leer. Verder heeft de rubberen loopzool een fijn profiel en meet de met suède beklede staarthak 5 cm.
Sluiting | Geen sluiting |
---|---|
Veganistisch | Nee |
Vorm neus | Open neus |
Hakhoogte | 5 |
Zool | Rubber |
Binnenzool | Leer |
Detailkleur | Cognac |
Merk | Janet & Janet |
Materiaal | Suede |
Binnenvoering | Suede |
Artikelnr. | 1530.31.133244 |
Verzendinformatie
Voor het verzenden binnen Nederland van de bestelde artikelen brengen wij geen verzendkosten in rekening. Echter, wanneer jouw bestelling alleen bestaat (of komt te bestaan na een retourzending) uit artikelen met een orderwaarde van minder dan €50,-, brengen wij €3,95 in rekening als bijdrage aan de verzendkosten. Naast Nederland, bezorgen wij in het buitenland. Bekijk hier de tarieven.
Nederland, besteding tot € 50,- | € 3,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 50,- | Gratis verzending |

5x laarzen met een wijde schacht
Het laarzenseizoen is weer aangebroken! Hoewel laarzen natuurlijk het gehele jaar door te dragen zijn, grijpen we zodra de temperaturen beginnen te dalen nog sneller naar deze geliefde schoenen. Met hak, zonder hak, van leer of suède, met stiksels of met metallic details... ook dit seizoen is er weer keuze genoeg.