Elvio Zanon Dames Sandalen Zalm EQ0805X
- Gratis verzending vanaf € 50
- Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, morgen in huis*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen
- Achteraf betalen met Klarna
Productomschrijving
Damesschoen model EQ0805X in de kleur zalm van Elvio Zanon
Pasvorm
Dit model van Elvio Zanon valt normaal op maat
Beschrijving
Sandaal met gekruiste banden voor dames van het merk Elvio Zanon. Deze sandaal met open neus is uitgevoerd in zalmkleurig leer. Het bandje rondom de enkel is te stellen met een gesp. De binnenkant is uitgevoerd in leer en de verhoogde zool meet circa 4 cm. De rubberen loopzool heeft een medium profiel voor stevige grip.
Zool | Leer |
---|---|
Binnenzool | Leer |
Detailkleur | Zalm |
Merk | Elvio Zanon |
Materiaal | Leer |
Binnenvoering | Leder |
Uitneembaar voetbed | Nee |
Artikelnr. | 1510.61.135368 |
Verzendinformatie
Voor het verzenden binnen Nederland van de bestelde artikelen brengen wij geen verzendkosten in rekening. Echter, wanneer jouw bestelling alleen bestaat (of komt te bestaan na een retourzending) uit artikelen met een orderwaarde van minder dan €50,-, brengen wij €3,95 in rekening als bijdrage aan de verzendkosten. Naast Nederland, bezorgen wij in het buitenland. Bekijk hier de tarieven.
Nederland, besteding tot € 50,- | € 3,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 50,- | Gratis verzending |

5x laarzen met een wijde schacht
Het laarzenseizoen is weer aangebroken! Hoewel laarzen natuurlijk het gehele jaar door te dragen zijn, grijpen we zodra de temperaturen beginnen te dalen nog sneller naar deze geliefde schoenen. Met hak, zonder hak, van leer of suède, met stiksels of met metallic details... ook dit seizoen is er weer keuze genoeg.