Skip to content
Ga terug
-70%
Stefano Lauran

Stefano Lauran Dames Enkellaarsjes Bruin S1057

189,95 56,95
Kleur: Bruin
Kies uw maat:
Dit product wordt gratis thuisbezorgd
  • Gratis verzending vanaf € 50
  • Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, morgen in huis*
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen
  • Achteraf betalen met Klarna
Productomschrijving

Damesschoen model S1057 in de kleur bruin van Stefano Lauran.

Pasvorm
Dit model van Stefano Lauran valt normaal op maat

Beschrijving
Suède enkellaars met rits voor dames van het merk Stefano Lauran. Deze laars met ronde neus is uitgevoerd in suède in de kleur bruin. De binnenzijde is uitgevoerd in leer en een stevig contrefort draagt bij aan het loopgemak. De rubberen zool heeft een medium profiel voor stevige grip. De hak meet circa 7 cm.

Specificaties
Soort laars Enkellaars
Sluiting Ritssluiting
Veganistisch Nee
Vorm neus Ronde neus
Hakhoogte 7
Zool Rubber
Schachthoogte 17
Detailkleur Bruin
Merk Stefano Lauran
Materiaal Suede
Soort laars Enkel
Uitneembaar voetbed Nee
Artikelnr. 1730.30.134405
Verzendinformatie

Voor het verzenden binnen Nederland van de bestelde artikelen brengen wij geen verzendkosten in rekening. Echter, wanneer jouw bestelling alleen bestaat (of komt te bestaan na een retourzending) uit artikelen met een orderwaarde van minder dan €50,-, brengen wij €3,95 in rekening als bijdrage aan de verzendkosten. Naast Nederland, bezorgen wij in het buitenland. Bekijk hier de tarieven.

Verzendkosten voor dit product
Nederland, besteding tot € 50,- € 3,95
Nederland, besteding vanaf € 50,- Gratis verzending
Maak je aankoop compleet met
Item 1 of 1
Trends

5x laarzen met een wijde schacht 

Het laarzenseizoen is weer aangebroken! Hoewel laarzen natuurlijk het gehele jaar door te dragen zijn, grijpen we zodra de temperaturen beginnen te dalen nog sneller naar deze geliefde schoenen. Met hak, zonder hak, van leer of suède, met stiksels of met metallic details... ook dit seizoen is er weer keuze genoeg.