Stefano Lauran Dames Enkellaarsjes Bruin S1001
- Gratis verzending vanaf € 50
- Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, morgen in huis*
- Gratis retourneren binnen 30 dagen
- Achteraf betalen met Klarna
Productomschrijving
Damesschoen model S1001 in de kleur bruin van Stefano Lauran.
Pasvorm
Dit ontwerp van Stefano Lauran valt normaal op maat.
Beschrijving
Bruine enkellaars met lizard print voor dames van het merk Stefano Lauran. Deze enkelhoge bootie met carré neus is uitgevoerd in bruin leer met hagedissenprint over het gehele model. Langs de buitenzijde van de schacht bevindt zich een sierrand van stiksels, de binnenzijde beschikt over een rits. De binnenvoering van dit model bestaat uit leer, een stevig contrefort draagt bij aan het comfort. Verder heeft de rubberen loopzool een fijn profiel en bedraagt de hakhoogte 6 cm.
Soort laars | Enkellaars |
---|---|
Heel | Blokhak |
Sluiting | Ritssluiting |
Veganistisch | Nee |
Vorm neus | Vierkante neus |
Hakhoogte | 6 |
Zool | Rubber |
Schachthoogte | 16 |
Binnenzool | Leer |
Detailkleur | Bruin |
Merk | Stefano Lauran |
Materiaal | Leer |
Binnenvoering | Leder |
Rits | Hele rits |
Soort laars | Enkel |
Uitneembaar voetbed | Nee |
Artikelnr. | 1730.30.131254 |
Verzendinformatie
Voor het verzenden binnen Nederland van de bestelde artikelen brengen wij geen verzendkosten in rekening. Echter, wanneer jouw bestelling alleen bestaat (of komt te bestaan na een retourzending) uit artikelen met een orderwaarde van minder dan €50,-, brengen wij €3,95 in rekening als bijdrage aan de verzendkosten. Naast Nederland, bezorgen wij in het buitenland. Bekijk hier de tarieven.
Nederland, besteding tot € 50,- | € 3,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 50,- | Gratis verzending |

5x laarzen met een wijde schacht
Het laarzenseizoen is weer aangebroken! Hoewel laarzen natuurlijk het gehele jaar door te dragen zijn, grijpen we zodra de temperaturen beginnen te dalen nog sneller naar deze geliefde schoenen. Met hak, zonder hak, van leer of suède, met stiksels of met metallic details... ook dit seizoen is er weer keuze genoeg.