Log in om uw favorieten in uw schoenenkast te plaatsen.
Verzending in Nederland binnen 1 tot 3 werkdagen. U kunt uw bestelling ook op diverse afhaallocaties in Nederland ophalen.
Daarnaast bezorgen wij ook in België en Duitsland.
Retourneren binnen Nederland is altijd gratis.
Indien uw bestelling een totaalbedrag van minder dan € 50 heeft, brengen wij een verzendbijdrage van € 3,95 in rekening.
Bereikbaar van maandag t/m vrijdag 08:00-22:00, zaterdag 09:00-18:00
U kunt uw vraag ook per e-mail (webshop@assem.nl) stellen.
Indien u reeds besteld heeft, verzoeken wij u vriendelijk uw ordernummer te vermelden.
Herenschoen model 19470 in de kleur zwart van Floris van Bommel.
Zwart lederen molière met brogue details van het merk Floris van bommel. Dit familiebedrijf zit al sinds 1734 in de schoenen en inmiddels maakt de negende generatie nog steeds hoogwaardige kwaliteitsschoenen. In 1996 lanceerde ze een aanvulling op het klassieke modemerk om in de nieuwste trends te voorzien, de lijn Floris van Bommel. De schoenen kenmerken zich door modieuze designs, bijzondere materialen en eigentijdse patronen. Zo ook deze zwart lederen oxford veterschoen welke is voorzien van een full brogue. De opvallende blauwe veters zijn geregen door gaatjes in het materiaal. Zowel de binnenvoering als het voetbed bestaat uit leder. De rubber met leder gecombineerde loopzool bestaat bevat een fijn profiel met print.
Let op: de ontwerpen van Floris van Bommel vallen over het algemeen ruim (ongeveer een halve maat groter). Wij raden aan een maat kleiner te bestellen.
Wijdtemaat | : | H |
Binnenvoering | : | Leder |
Materiaal | : | Leder |
Zool | : | Rubber |
Binnenzool | : | Leder |
Uitneembaar voetbed | : | Nee |
Artikelnr. | : | 3210.1.113918 |