Lina Locchi Dames Sneakers Wit combi led sneaker pony hiel
Twijfel je over de maat? vraag ons om advies.
- Gratis verzending vanaf € 50*
- Gratis retourneren binnen 100 dagen
- Achteraf betalen met Klarna
Productomschrijving
Damesschoen model L1068 in de kleur wit gecombineerd van Lina Locchi
Pasvorm
Dit model van Lina Locchi valt normaal op maat
Beschrijving
Leren sneaker met leopard en goudkleurige accenten voor dames van het merk Lina Locchi. Deze sneaker met ronde neus is uitgevoerd in wit grain leer. Zowel luipaard print als goudkleurige accenten sieren deze schoen. De binnenkant bestaat uit leer en het uitneembare voetbed is te vervangen door een persoonlijke inlegzool. De witte rubberen zool heeft een grof profiel voor stevige grip en meet circa 3 cm.
Soort sneaker | Lage sneakers |
---|---|
Sluiting | Veters |
Veganistisch | Nee |
Vorm neus | Ronde neus |
Zool | Rubber |
Binnenzool | Leer |
Detailkleur | Wit combi |
Merk | Lina Locchi |
Materiaal | Leer |
Binnenvoering | Leder |
Uitneembaar voetbed | Ja |
Artikelnr. | 1930.51.133319 |
Verzendinformatie
Voor het verzenden binnen Nederland van de bestelde artikelen brengen wij geen verzendkosten in rekening. Echter, wanneer jouw bestelling alleen bestaat (of komt te bestaan na een retourzending) uit artikelen met een orderwaarde van minder dan €50,-, brengen wij €3,95 in rekening als bijdrage aan de verzendkosten. Naast Nederland, bezorgen wij in het buitenland. Bekijk hier de tarieven.
Nederland, besteding tot € 50,- | € 3,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 50,- | Gratis verzending |
Onze schoenen, door jou gestyled. Wat is jouw Assem Style? Laat het ons zien op social media. Maak gebruik van #ASSEMSTYLE of tag ons @vandenassem. Word uitgelicht op deze pagina en maak kans op 150 euro shoptegoed. Tag jij ons ook?