Lina Locchi Dames Laarzen Lood met croco laars
- Gratis verzending vanaf € 50*
- Op werkdagen voor 23.59 uur besteld, morgen in huis*
- Gratis retourneren binnen 100 dagen
- Achteraf betalen met Klarna
Productomschrijving
Damesschoen model L1099 in de kleur lood van Lina Locchi
Pasvorm
Dit model van Lina Locchi valt normaal op maat. De kuitomvang van deze laars bedraagt 41 cm (L) in maat 40. Een andere maat kan een andere omvang betekenen
Beschrijving
Loodkleurige laars met croco voor dames van het merk Lina Locchi. Deze hoge laars met spitse neus is uitgevoerd in leer in de kleur lood met krokodillen patroon. De binnenzijde is uitgevoerd in leer en een stevig contrefort draagt bij aan het loopgemak. De beklede blokhak meet 8 cm en de rubberen zool heeft een medium profiel voor stevige grip.
Soort laars | Klassieke laars |
---|---|
Heel | Blokhak |
Sluiting | Geen sluiting |
Veganistisch | Nee |
Vorm neus | Puntige neus |
Kuitomvang | 39-43 cm (L) |
Kuitwijdte | 7 |
Kuitwijdte | L |
Hakhoogte | 8 |
Zool | Rubber |
Schachthoogte | 44 |
Binnenzool | Leer |
Detailkleur | Lood |
Merk | Lina Locchi |
Materiaal | Leer |
Binnenvoering | Leder |
Soort laars | Hoog |
Uitneembaar voetbed | Nee |
Artikelnr. | 1710.94.134836 |
Verzendinformatie
Voor het verzenden binnen Nederland van de bestelde artikelen brengen wij geen verzendkosten in rekening. Echter, wanneer jouw bestelling alleen bestaat (of komt te bestaan na een retourzending) uit artikelen met een orderwaarde van minder dan €50,-, brengen wij €3,95 in rekening als bijdrage aan de verzendkosten. Naast Nederland, bezorgen wij in het buitenland. Bekijk hier de tarieven.
Nederland, besteding tot € 50,- | € 3,95 |
---|---|
Nederland, besteding vanaf € 50,- | Gratis verzending |
Onze schoenen, door jou gestyled. Wat is jouw Assem Style? Laat het ons zien op social media. Maak gebruik van #ASSEMSTYLE of tag ons @vandenassem. Word uitgelicht op deze pagina en maak kans op 150 euro shoptegoed. Tag jij ons ook?